Hedef Eğitim Kurumları, gazetecilerin gününü kutladı

Hedef Eğitim Kurumları, gazetecilerin gününü kutladı

Hedef Eğitim Kurumları, gazetecilerin gününü kutladı

Hedef Eğitim Kurumları, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek günlerini kutladı. Ziyarete katılan Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kader, Özel Hedef Anadolu Lisesi Müdürü Selam Öztekin, Özel Hedef Koleji Müdürü Şevket Öztürk ve Müdür Yardımcısı Devrim Esen, Başkan Ali Filizkan’a çiçek takdim ettiler.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kader, “Tarafsız, ilkeli ve dürüst yayıncılık anlayışıyla halkımızın haber alma hakkı için gece gündüz çalışan, emek veren gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarız. Gece, gündüz, tatil, bayram, özel gün demeden durmadan mesai yaparak büyük bir özveriyle emek harcayan Manisa da halkımızın sesi olan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan her türlü ortam ve şartlarda görev yapan, başta Manisa Gazeteciler Cemiyeti olmak üzere, Manisa ilinde yayın yapan tüm medya mensubu, gazeteci ve çalışanlarının bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz” dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan ise Hedef Eğitim Kurumlarının ziyareti dolayısıyla kendilerine teşekkür etti. Filizkan, “Zor bir dönemden geçiyoruz. Yazılı, görsel basın olsun internet basını olsun zor günler geçiriyor. Herkesin desteği önemli. Nazik ziyaretinizden dolayı yönetimim adına sizlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Fotoğraf Galerisi