Eğitimci Kadromuz : Ortaokul

Şevki Öztürk

Şevki Öztürk

Okul Müdürü
sevki.ozturk@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Devrim Esen

Devrim Esen

Ortaokul Müdür Yardımcısı
devrim.esen@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Nilgün Tunalı

Nilgün Tunalı

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
nilgun.tunali@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Hatice Emekli

Hatice Emekli

Okul Psikoloğu
hatice.emekli@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Nezih Balaban

Nezih Balaban

Türkçe Öğretmeni
nezih.balaban@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Miray Annaç

Miray Annaç

Türkçe Öğretmeni
miray.annac@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Gündem Varlık

Gündem Varlık

Türkçe Öğretmeni
gundem.varlik@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Petek Şanlı

Petek Şanlı

Türkçe Öğretmeni
petek.sanli@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Günsu Gürsel

Günsu Gürsel

Fen Bilgisi Öğretmeni
günsu.gursel@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Berrak Esentürk

Berrak Esentürk

Fen Bilgisi Öğretmeni
berrak.esenturk@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Banu Çavuşoğlu

Banu Çavuşoğlu

Fen Bilgisi Öğretmeni
banu.cavusoglu@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Tekin Ülgan

Tekin Ülgan

Matematik Öğretmeni
tekin.ulgan@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Cansel Şentürk

Cansel Şentürk

Matematik Öğretmeni
cansel.senturk@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Ahmet Avcı

Ahmet Avcı

Matematik Öğretmeni
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Meltem Miroğlu

Meltem Miroğlu

Matematik Öğretmeni
meltem.miroglu@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Mahir Yücel

Mahir Yücel

Matematik Öğretmeni
mahir.yucel@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Özlem Açıkgöz

Özlem Açıkgöz

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
ozlem.acikgoz@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Nilay Ülgan Bodur

Nilay Ülgan Bodur

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
nilay.bodur@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Hatice Kesiner

Hatice Kesiner

İngilizce Öğretmeni
hatice.kesiner@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Sinem Gedik

Sinem Gedik

İngilizce Öğretmeni
sinem.gedik@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Ayşegül Gündüz

Ayşegül Gündüz

İngilizce Öğretmeni
aysegul.gunduz@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Funda Develi

Funda Develi

İngilizce Öğretmeni
funda.develi@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Büşra Oruç

Büşra Oruç

Almanca Öğretmeni
busra.oruc@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Ali Azca

Ali Azca

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
ali.azca@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Tayfun Battal

Tayfun Battal

Görsel Sanatlar Öğretmeni
tayfun.battal@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Özcan Şenver

Özcan Şenver

Müzik Öğretmeni
ozcan.senver@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Çağatay Turbil

Çağatay Turbil

Müzik Öğretmeni
cagatay.turbil@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Ahmet Öksüz

Ahmet Öksüz

Beden Eğitimi Öğretmeni
ahmet.oksuz@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Yusuf Eryoldaş

Yusuf Eryoldaş

Beden Eğitimi Öğretmeni
yusuf.eryoldas@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Merve Büyükbalkan

Merve Büyükbalkan

Bale Öğretmeni
merve.buyukbalkan@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ
Mehmet Dinç

Mehmet Dinç

Bilgisayar Öğretmeni
mehmet.dinc@hedefkoleji.com
+90 236 233 01 01

BİYOGRAFİ